Кошик
98 відгуків
Beauty Centre - професійна косметика та аксесуари
+380 (67) 819-27-00

Рукавички

МАТЕРІАЛ РУКАВИЧОК

Латексні і нітрилові рукавички найкраще захищають від інфекцій.

Латексні дуже міцні, еластичні, добре тягнуться, забезпечують надійний контакт з шкірою і саме головне – мають набагато більш високу тактильну чутливість, ніж інші. Але у деяких майстрів вони можуть викликати алергічні реакції на протеїни, що містяться в натуральному латексі. Також важливо знати, що латекс не стійкий до масел і кислот.
Основне призначення латексних рукавичок – медичні процедури, інвазивні процедури в косметології, тату, пірсинг.

Нітрилові рукавички виготовляються з синтетичної гуми, тому це відмінна альтернатива для людей з алергією на латекс.
Нітрил міцніше латексу і більш стійкий до агресивних хімічних сполук і реактивів.

Вінілові рукавички щільні, не тягнуться, їх легко одягати і знімати. Але вони не захищають від інфекцій і мікробів. Їх потрібно використовувати при роботі з мінімальними ризиками порушення цілісності шкірного покриву.

У чому різниця між опудренниє і неопудреннимі рукавичками?
Пудра полегшує надягання рукавичок, але вона залишається на руках після їх використання і може викликати алергійну реакцію.

МАЙСТРАМ НА ЗАМІТКУ

У перукарській справі використовуються рукавички з поліетилену, а також вінілу і нітрилу.

Вінілові прозорі рукавички стійкі до агресивних хімічних речовин, масел і спирту. Комфортні в роботі.
Нітрилові рукавички міцні, стійкі до проколів, розтягування, активним хімічним сполукам і не викликають алергії. У «Чистовье» вони представлені у всіх розмірах в білому, чорному, блакитному, рожевому і фіолетовому кольорах.

В нігтьовому сервісі для захисту рук майстра рекомендуємо нітрилові або латексні рукавички.
Згідно Санпін, процедура педикюру проводиться тільки з використанням рукавичок.

Латексні  нітрилові рукавички захистять руки майстра від інфекцій і витримають тривалу процедуру. Вони підходять для процедур з використанням кислот, лугів, а також розігрітих речовин.

В косметологічному кабінеті при ряді процедур використовуються стерильні рукавички. Для маніпуляцій більш зручними будуть рукавички з латексу і нітрилу. Вони створюють бар'єрну захист від вірусів ВІЛ, гепатитів B і C, а також інших захворювань, що передаються через кров. Нітрилові і латексні рукавички прекрасно облягають руку, надчутливі. Такі рукавички рекомендується також застосовувати процедури депіляції.

Не забуваємо, що рукавички обов'язково використовуються при роботі з дезінфікуючими засобами! Це ваш захист від впливу хімічних речовин, а також алергії.

ЯК ВИБРАТИ РОЗМІР

А тепер давайте розберемося, як правильно підібрати рукавички за розміром, щоб зробити роботу майстра максимально комфортним.
Для того, щоб визначити розмір рукавиць, вам необхідно виміряти об'єм робочої руки за самим широким точкам – у підставі чотирьох пальців. Це можна зробити простим сантиметром. Не забувайте зігнути кисть для того, щоб зробити запас, щоб рукавички не сковували рухи. Далі звіряємо зі стандартною розмірної таблиці і отримуємо свій розмір.


perchatki.jpg

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner