Кошик
98 відгуків
Beauty Centre - професійна косметика та аксесуари
+380 (67) 819-27-00

UV і Led лампи

Питання вибору хорошої лампи для нігтів актуальне для новачків і нейл майстрів. Адже технології не стоять на місці, з'являються нові моделі, з новими функціями і можливостями. Все змінюється і не завжди можна встигнути за змінами. Тому, ми провели дослідження і склали для вас рейтинг найпопулярніших ламп для гель лаку і нарощування.

Рейтинг ламп для манікюру

У нашому опитуванні брали участь: любителі, самоучки і професійні майстри. Як наслідок, зріз інформації представляє всіх користувачів і є широким і об'єктивним.

  • Ультрафіолетові лампи

Почнемо наш рейтинг з третьої позиції. Ще п'ять років тому Уф лампи були дуже популярними. Але у них є ряд недоліків. Довгий час сушіння гель лаку, мінімум 2 хвилини, великі розміри і вага. І споживали не мало електроенергії.

З часом вони змінилися стали легше. З'явилися міні УФ лампи, які ненабагато більше сучасних Лід моделей. Але їх час минув. Зараз вони є економ варіантом, і якщо бюджет обмежений, то це не поганий вибір. Адже 15% всіх опитаних використовують УФ лампи. Тому вони зайняли почесне третє місце.

  • UV LED лампи

Друге місце зайняли Уф Лід, їм віддають перевагу 41% опитаних.

Існує невелика плутанина між звичайними Лід і Уф Лід, останні відрізняються довжиною хвилі і сушать всі гель лаки і більшість гелів.

Серед таких моделей виділяються лампи фірми SUN. Це технологічні і в дизайнерському плані, вчинені лампи. Модельний ряд включає хороші варіанти для будинку 9С і 9S на 24 вт. Оснащуються сенсорним включенням і сушать лак за 10 - 30 сек. Є моделі з приставкою PLUS, у них більше світлодіодів і вище потужність, 36 ват.

найпопулярніші лампи для просушування гель лаків серед майстрів: 

Модель SUN ONE (Сан Ван ) - улюблениця багатьох, її нерідко можна побачити на столі у майстра. Потужність 48 вт, висока швидкість сушіння, датчик руху, зручний таймер, компактність і економічність.

SUN X - потужна 54 вата, крім іншого, має дисплей і сучасний дизайн.

SUN 5 - так само оснащується дисплеєм і має потужність 48 вт.

  • CCFL LED

Перше місце і 44% голосів, CCFL LED або як їх ще називають, гібридні лампи, завойовують з працею. Вони популярні завдяки універсальності, адже сушать абсолютно всі види покриттів за оптимальний час. Гель-лаки, наприклад, за 30 секунд при 36 вт.

Популярні лампи CCFL LED Diamond часто називають многогранниками або кристалами, за незвичайний і стильний дизайн. Але частіше просто гібридними. Оснащуються і Лід діодами і ССФЛ спіраллю, яка працює в уф спектрі. Це забезпечує якісну і повноцінну сушку, а також надійність у використанні.

Вони набагато економніше УФ ламп, мають безпечне світіння. Зустрічаються моделі без сенсора, вони трошки дешевше. Але зручніше і комфортніше з сенсором. 

Моделі з більшою потужність 48 і більше ват, користуються пошаною у майстрів і початківців. Адже сушать швидше, що важливо на потоці. 

найгірші 

Гіршими вважаються найдешевші і малопотужні лампи, потужністю 5 або 9 вт. У них доводиться сушити кожен ногтик окремо, за кілька хвилин. А про гелі можна взагалі забути. Манікюр в такому випадку займає багато часу.

Это не мешает новичкам брать такие устройства, но со временем они все равно переходят на мощные, популярные лампы.

Но и маломощные сушки обладают преимуществами: очень компактны, весят около 200 грамм. Поэтому их можно взять с собой в отпуск или на отдых.

Самые лучшие лампы для гель лака

Лучшие - это не самые дорогие, или самые мощные. Хорошую лампу отличает удобство в использовании и функционал. Продуманный дизайн и комфортное время просушивания. Не большой вес и безопасность использования.

Лучшие становятся самыми популярными. 

Позиції приблизно однакові, проте в кінцевому підсумку багато хто віддає перевагу гібридним лампам, ймовірно за рахунок низької ціни і універсальності.

Якщо дивитися в довгостроковій перспективі, можна побачити збільшення популярності Ламп Сан, а значить в сивий раз, коли ми будемо робити опитування, не виключено, що УФ ЛІД очолять рейтинг.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner